Ми чекаємо вас!

Сотні моряків від кадетів до старших механіків і капітанів побудували кар'єру з нашою підтримкою. Ми пропонуємо роботу на сучасних судах з гідною зарплатою і кар'єрним ростом
Наш флот

Наш флот

Компанія надає повний спектр послуг з управління екіпажами для всіх типів суден від великих балкерів до компактних універсальних суховантажників, що торгують по всьому світу. Ми віддані принципам безпечної експлуатації суден, і всі судна в нашому управлінні відповідають міжнародним стандартам з безпеки, охорони та захисту навколишнього середовища.

Наші екіпажі

Ми маємо давні стосунки з нашими міжнародними клієнтами і неперевершену репутацію з надання їм кваліфікованого та досвідченого персоналу від курсантів до старших офіцерів. Всі наші кандидати проходять процес ретельного підбору та перевірки їх кваліфікації, попереднього досвіду роботи і мотивації перш, ніж вони будуть внесені до нашої бази даних. На час роботи в морі, наш персонал забезпечений відмінними умовами праці та проживання. Завдяки нашому контролю якості та великому резерву висококваліфікованих моряків ми можемо заявити, що працюємо з одними із кращих і досвідчених морських фахівців.

Наші екіпажі
Наші зобов'язання

Наші зобов'язання

Політика і цілі Компанії спрямовані на підтримку безпеки та охорони мореплавства, обслуговування суден та умов праці, запобігання травмам або загибелі людей на морі, недопущення пошкоджень судна та вантажу, а також на захист морського середовища. Наші системи безпеки та управління якістю забезпечують відповідність міжнародним вимогам працевлаштування моряків згідно з положеннями MLC 2006, ITF та IBF, інших міжнародних правил, інструкцій, кодів та циркулярів, що застосовуються або рекомендовані ІМО, державними адміністраціями прапору, класифікаційними товариствами та місцевими органами влади.

Перспективи кар'єрного росту

Ми визнаємо, що наші моряки мають вирішальне значення для нашого постійного успіху і тому ми дотримуємось чітких процедур співбесіди та тестування, щоб переконатись, що ми набираємо кращих. Ми працюємо індивідуально з кожним, щоб зрозуміти їх поточні та майбутні устремління, і робимо все можливе, для підтримки їх кар'єри на морі, вдосконалення професійних навичок та кваліфікації, надаємо можливість пройти курси з навчання та перепідготовки з ISM, ISPS, перевірки PSC та інших інспекцій, MARPOL, управління та оцінки ризиків, загального дозволу судна, ознайомлення з системами безпеки судна перед виходом в рейс тощо.

Перспективи кар'єрного росту

Залишилися питання?

Ми будемо раді допомогти вам