Про нас

ДП «Сігал» надає послуги з управління екіпажами міжнародним судноплавним компаніям протягом майже двох десятиліть. Засновані в 1999 році, ми є одним з провідних крюінгових агентств в Україні із швидким доступом до бази даних в понад 20,000 моряків, здатних сформувати і експлуатувати практично будь-яку категорію морських суден у міжнародних водах. Наш комплексний набір персоналу, послуги з управління екіпажами та морських консультацій дозволяють нам займати міцну позицію в цій галузі.

Компанія здійснює свою діяльність за ліцензією Міністерства соціальної політики України, керуэться у своій роботі вимогами Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві (MLC-2006), Міжнародним кодексом з управління безпекою (ISM), прийнятого Міжнародною морською організацією (ІМО), дотримується Міжнародної конвенції з підготовки і дипломування моряків та несення вахти (STCW) 1995 р. з поправками Манільської конвенції 2010 року, а також сертифікована відповідно до ISO 9001: 2015 (Bureau Veritas Certification).

Від великих балкерів до компактних універсальних суховантажників наші екіпажі заслужили захоплення, повагу та довіру судновласників за їх професійні знання, технічні навички та здатність працювати в команді. Всі наші моряки ретельно підібрані так, щоб відповідати конкретним вимогам наших клієнтів, підтримувати безпечну та ефективну роботу суден, оптимізувати фінансову віддачу, а також запевнити судновласників в тому, що їх судна знаходяться в надійних руках.

Керівництво Компанії завжди зацікавлене у встановленні довгострокових відносин з нашими співробітниками, моряками та клієнтами, ставлячись до кожного з повагою і гідністю.

Багаторічний досвід роботи об'єднав команду відданого і мотивованого берегового і морського персоналу, забезпечивши підтримку найвищих стандартів якості та управлінських послуг, і ми пишаємося тим, що можемо запропонувати, не тільки професійний, але і особистий підхід до наших клієнтів.